Bourget College BWC Academy CIH Academy CDA Hockey Academy Delta Hockey Academy Edge School International Hockey Academy King Heights Academy Mount Academy NAX Hockey North Shore Warriors Notre Dame Hounds Hockey Okanagan Hockey Academy OHA Edmonton Okanagan Hockey Ontario Ontario Hockey Academy Pacific Coast Hockey Academy Pilot Mound Hockey Academy Prairie Hockey Academy Rink Hockey Academy Kelowna Rink Hockey Academy Winnipeg Shawnigan Lake School South Alberta Hockey Academy St. George's School Flames St. Mary's Academy Yale Hockey Academy

Most Sportsmanlike Award

U18 Prep Division
2021-22: 
2020-21: Not Awarded
2019-20: Seiya Tanaka-Campbell, Shawnigan Lake School
2018-19: Cale Sanders, Edge School
2017-18: Brendan Kim, Okanagan Hockey Academy
2016-17: Bradley Ong, BWC Academy
2015-16: Bradley Ong, Delta Hockey Academy
2014-15: Kyle Dosanjh, Delta Hockey Academy
2013-14: Jeff Rose, Edge School
2012-13: Chris Koukis, Wenatchee Wild
2011-12: Phil Cameron, Pursuit of Excellence & Nick Drought, Banff Hockey Academy
2009-10: Shota Niwa, Edge School

U17 Prep Division
2021-22: Aidan Ross, Yale Hockey Academy
2020-21: Not Awarded
2019-20: Tristan Kroeker, Pursuit of Excellence
2018-19: Mikkel Hrechka, Prairie Hockey Academy
2017-18: Ethan Anstey, Shawnigan Lake School
2016-17: Logan Furkalo, Okanagan Hockey Academy
2015-16: Julian Chau, Banff Hockey Academy
2014-15: Jared Armstrong, Edge School
2013-14: Ryan Murphy, Okanagan Hockey Academy
2012-13: Adrian Nicholas, Okanagan Hockey Academy
2011-12: Julien Klingele, Okanagan Hockey Academy

Eastern U18 Prep Division
2021-22: Jordan Waite, Bourget College
2020-21: Not Awarded
2019-20: Artem Babkin, Most Sportsmanlike Player

Eastern U17 Prep Division
2021-22: Gavin McLenaghan, Bourget College
2020-21: Not Awarded

Female U18 Prep Division
2021-22: Tyla Turnbull – St. Mary’s Academy
2020-21: Not Awarded
2019-20: Bree Kennedy, Edge School
2018-19: Tallon Stephenson, Okanagan Hockey Academy
2017-18: Courtney Kollman, Edge School
2016-17: Nara Elia, Okanagan Hockey Academy

Female Varsity Division
2019-20: Ellie Chou, Delta Hockey Academy
2018-19: Halle McKinnon, Okanagan Hockey Academy
2017-18: Emma Lee, Delta Hockey Academy
2016-17: Maddie Nicholson, Shawnigan Lake School

 

U16 Prep Division
2021-22: Bowen Grycan, OHA Edmonton
2020-21: Not Awarded
2019-20: Nikita Nikora, Notre Dame Hounds
2018-19: Ethan Riesterer, St. George’s School
2017-18: Wallace Sonntag, Pursuit of Excellence
2016-17: Ben Ward, Delta Hockey Academy
2015-16: Ryan Stack, BWC Hockey Academy
2014-15: Ian Makar, Edge School
2013-14: Joey Murga, Pursuit of Excellence & Carter Shannon, Yale Hockey Academy

U15 Prep Division
2021-22: Markus Ruck, Okanagan Hockey Academy
2020-21: Not Awarded
2019-20: Matthew Wood, West Van Academy
2018-19: Tanner Scott, OHA Edmonton
2017-18: Skyler Bruce, Rink Hockey Academy
2016-17: Ben LeFranc, Okanagan Hockey Academy
2015-16: Arshdeep Bains, Delta Hockey Academy
2014-15: Tristan Hewitt, Okanagan Hockey Academy

U15 Division
2021-22: Jake Banicevic, BWC Academy
2020-21: Not Awarded
2019-20: Nate Crema, BWC Academy
2018-19: Emmitt Finnie, Yale Hockey Academy
2017-18: Cooper Brown, Edge School
2016-17: Oliver Cohee, Edge School
2015-16: Luke German, Edge School
2014-15: Jacob Dewar, Edge School