Bourget College BWC Academy CIH Academy CDA Hockey Academy Delta Hockey Academy Edge School International Hockey Academy King Heights Academy Mount Academy NAX Hockey North Shore Warriors Notre Dame Hounds Hockey Okanagan Hockey Academy OHA Edmonton Okanagan Hockey Ontario Ontario Hockey Academy Pacific Coast Hockey Academy Pilot Mound Hockey Academy Prairie Hockey Academy Rink Hockey Academy Kelowna Rink Hockey Academy Winnipeg Shawnigan Lake School South Alberta Hockey Academy St. George's School Flames St. Mary's Academy Yale Hockey Academy

Top Scorer Award

Top Scorer Award No Longer Awarded as of 2021-22 Season

U18 Prep Division
2020-21: Not Awarded
2019-20: Connor Bedard, West Van Academy
2018-19: Sean Ramsay, Pacific Coast Hockey Academy
2017-18: Holden Kodak, Yale Hockey Academy
2016-17: Josh Prokop, Northern Alberta Xtreme & Dylan Cozens, Yale Hockey Academy
2015-16: Angus Crookshank & Ethan De Jong, BWC Hockey Academy
2014-15: Kohen Olischefski, Yale Hockey Academy
2013-14: Colton Kroeker, Delta Hockey Academy
2012-13: Kyle Stephan, Banff Hockey Academy
2011-12: James Robinson, Edge School & JT Paine, Wenatchee Wild
2010-11: Joel Hamilton, Edge School
2009-10: Brady Ramsay, Edge School

Female U18 Prep Division
2020-21: Not Awarded
2019-20: Kaitlin Jockims, Edge School
2018-19: Dara Greig, Pursuit of Excellence
2017-18: Dara Greig, Pursuit of Excellence
2016-17: Malia Schneider, Pursuit of Excellence

Eastern U18 Prep Division
2020-21: Not Awarded
2019-20: Riley MacDonald, Ontario Hockey Academy

Midget Varsity Division
2020-21: Not Awarded
2019-20: Colton Aikens, Prairie Hockey Academy
2018-19: Noah Wills, Prairie Hockey Academy
2017-18: Hunter Marchildon, Edge School
2016-17: Jake Jaman, Edge School
2015-16: Tanner Klassen, International Hockey Academy
2014-15: Andriy Denyskin, CDA Hockey Academy
2013-14: Ryan Hendrix, Edge School
2012-13: Aidan Keane, Edge School
2011-12: Taro Hirose, Edge School
2010-11: Jeremy McNeil, Edge School
2009-10: Sean Alldridge & Steven Garcia, Okanagan Hockey Academy

Female Varsity Division
2020-21: Not Awarded
2019-20: Danica Namaka, Rink Hockey Academy
2018-19: Carrigan Umpherville, Pilot Mound Hockey Academy
2017-18: Jessica VonRuden, CDA Hockey Academy
2016-17: Aimee Brucker, Delta Hockey Academy

U16 Prep Division
2020-21: Not Awarded
2019-20: Cameron Johnson, St. George’s School
2018-19: Skyler Bruce, Rink Hockey Academy
2017-18: Ty Yoder, Northern Alberta Xtreme
2016-17: Tyus Gent, Delta Hockey Academy
2015-16: Brandon Machado, Edge School
2014-15: Parm Dhaliwal, Yale Hockey Academy
2013-14: Kohen Olischefski & Carter Shannon, Yale Hockey Academy

U15 Prep Division
2020-21: Not Awarded
2019-20: Zach Benson, Yale Hockey Academy
2018-19: Connor Bedard, West Van Academy
2017-18: Dylan Guenther, Northern Alberta Xtreme
2016-17: Connor McClennon, Pursuit of Excellence
2015-16: Josh Williams, Yale Hockey Academy
2014-15: Ty Smith, Delta Hockey Academy

U15 Division
2020-21: Not Awarded
2019-20: Carson Wetsch, West Van Academy
2018-19: Tyler Chan, BWC Academy
2017-18: Trevor Wong, St. George’s School
2016-17: Alec Scouras, Delta Hockey Academy
2015-16: Justin Sourdif, Delta Hockey Academy
2014-15: Jayde Sauder, Pursuit of Excellence