Bourget College BWC Academy CIH Academy CDA Hockey Academy Delta Hockey Academy Edge School International Hockey Academy King Heights Academy Mount Academy NAX Hockey North Shore Warriors Notre Dame Hounds Hockey Okanagan Hockey Academy OHA Edmonton Okanagan Hockey Ontario Ontario Hockey Academy Pacific Coast Hockey Academy Pilot Mound Hockey Academy Prairie Hockey Academy Rink Hockey Academy Kelowna Rink Hockey Academy Winnipeg Shawnigan Lake School South Alberta Hockey Academy St. George's School Flames St. Mary's Academy Yale Hockey Academy

Top Goaltender Award

U18 Prep Division
2021-22: Logan Cunningham, Northern Alberta Xtreme
2020-21: Not Awarded
2019-20: Thomas Milic, BWC Academy
2018-19: Parker Sawka, Edge School
2017-18: Kaeden Lane, BWC Academy
2016-17: Adam Evanoff, Okanagan Hockey Academy
2015-16: Nolan Hildebrand, Okanagan Hockey Academy
2014-15: Kyle Dumba, Edge School
2013-14: Malcolm Walilko, Edge School
2012-13: Spencer Huff, Okanagan Hockey Academy
2011-12: Matt Mitchell, Pursuit of Excellence
2010-11: Kyle Baumgardner, Edge School
2009-10: Matt Shawchuk, Edge School

U17 Prep Division
2021-22: Jesse Sanche, Okanagan Hockey Academy Black
2020-21: Not Awarded
2019-20: Jordan McGinnis, Pilot Mound Hockey Academy
2018-19: Michael Turell, Pilot Mound Hockey Academy
2017-18: Aaron Trotter, Shawnigan Lake School
2016-17: Noah DeSouza, Pursuit of Excellence
2015-16: Joel Hofer, Pursuit of Excellence
2014-15: Merek Pipes, Shawnigan Lake School
2013-14: Brandon Wells, Okanagan Hockey Academy
2012-13: Ethan Schovanek, Okanagan Hockey Academy
2011-12: Darren Martin, Okanagan Hockey Academy
2010-11: Garret Wrzosek, Edge School

Eastern U18 Division
2021-22: Jack Flanagan, Mount Academy U18 #1
2020-21: Not Awarded
2019-20: Hayden Dunford, Hill Academy

Eastern U17 Prep Division
2021-22: Rylan Benner, Mount Academy
2020-21: Not Awarded

Female U18 Prep Division
2021-22: Hailey MacLeod, Delta Hockey Academy U18
2020-21: Not Awarded
2019-20: Kimmy Davidson, Delta Hockey Academy
2018-19: Julianna Thomson, St. Mary’s Academy
2017-18: Erin Fargey, Nothern Alberta Xtreme
2016-17: Erin Fargey, Northern Alberta Xtreme

Female Varsity Division
2019-20: Kiara Renaud, Rink Hockey Academy
2018-19: Hanna Pagdato, Pilot Mound Hockey Academy
2017-18: Selma Luggin, Okanagan Hockey Academy
2016-17: Reese Hiddleston, Delta Hockey Academy

U16 Prep Division
2021-22: Spencer Michnik, Northern Alberta Xtreme
2020-21: Not Awarded
2019-20: Kyle Kelsey, BWC Academy
2018-19: Keegan Maddocks, Delta Hockey Academy
2017-18: Ryan Deighton, Delta Hockey Academy
2016-17: Kaeden Freer-Lane, BWC Academy
2015-16: Maguire Houlind, Delta Hockey Academy
2014-15: Zakery Myrowich, BWC Academy
2013-14: Liam McCloskey, Yale Hockey Academy

 

U15 Prep Division
2021-22: Ryan Grout, Northern Alberta Xtreme
2020-21: Not Awarded
2019-20: Brady Smith, Yale Hockey Academy
2018-19: Justen Maric, OHA Edmonton
2017-18: Thomas Milic, BWC Academy
2016-17: Andrei Proctor-Ramirez, Yale Hockey Academy
2015-16: Boston Bilous, Delta Hockey Academy
2014-15: Maguire Houlind, Delta Hockey Academy

U15 Division
2021-22: Eric Tu, St. George’s School
2020-21: Not Awarded
2019-20: Farah Walker, Edge School
2018-19: Max Fowle, Yale Hockey Academy
2017-18: Adam Winters, West Van Academy
2016-17: Brady Euerby, Delta Hockey Academy
2015-16: Ryan Deighton, Delta Hockey Academy
2014-15: Geo Wilson, Delta Hockey Academy