Select seasons >>>
   Canadian Sport School Hockey League: Schedules
JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC
RS
Sat, Sep. 9
5:30P PT St. George's 1
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  UBC Father David Bauer Arena
RS
Sun, Sep. 10
12:30P PT St. George's 2
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  UBC Thunderbird Arena
RS
Fri, Sep. 15
12:30P Pursuit
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club
RS
Fri, Sep. 15
4:00P Banff
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Winfield Arena
RS
Fri, Sep. 15
7:00P IHA
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Fri, Sep. 15
7:30P Delta
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Sep. 16
10:30A Banff
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Winfield Arena
RS
Sat, Sep. 16
1:00P West Van
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sat, Sep. 16
1:00P Banff
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Winfield Arena
RS
Sat, Sep. 16
1:15P West Van
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Sep. 16
2:00P IHA
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Sep. 16
3:00P Delta
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Sep. 16
3:45P Pursuit
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Winfield Arena
RS
Sat, Sep. 16
3:50P Delta
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Sep. 16
5:00P Shawnigan
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Sep. 16
5:30P Yale
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Sep. 16
6:15P Delta
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Winfield Arena
RS
Sat, Sep. 16
7:15P Banff
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Sep. 16
7:30P Burnaby
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Sep. 16
8:00P IHA
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sun, Sep. 17
8:00A Okanagan
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Sep. 17
8:45A Delta Green
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Winfield Arena
RS
Sun, Sep. 17
9:00A Burnaby
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Westhills Arena
RS
Sun, Sep. 17
10:00A IHA
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sun, Sep. 17
10:00A Banff
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sun, Sep. 17
10:15A Banff
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Sep. 17
11:15A Delta
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Winfield Arena
RS
Mon, Sep. 18
6:45P PT Okanagan Red
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Prospera Centre
RS
Tue, Sep. 19
4:00P PT West Van
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Prospera Centre
RS
Tue, Sep. 19
6:15P PT Okanagan White
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Prospera Centre
RS
Tue, Sep. 19
6:45P PT Burnaby
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Prospera Centre
RS
Thu, Sep. 21
3:00P Shawnigan
(Female Prep)
  Banff
(Female Prep)
  Edge School
RS
Thu, Sep. 21
5:00P Delta
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  Edge School
RS
Thu, Sep. 21
5:30P Edge
(Female Prep)
  St. Mary's
(Female Prep)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 22
8:00A Northern Alberta
(Female Prep)
  Okanagan
(Female Prep)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 22
8:30A St. Mary's
(Female Prep)
  Banff
(Female Prep)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 22
10:30A Pursuit
(Female Prep)
  Shawnigan
(Female Prep)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 22
12:15P Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  MSA Arena
RS
Fri, Sep. 22
1:15P West Van
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Fri, Sep. 22
1:30P PT Delta
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Canlan Ice Sports North Shore
RS
Fri, Sep. 22
4:30P Okanagan
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Sep. 22
4:45P Burnaby
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  South Okanagan Events Centre
RS
Fri, Sep. 22
5:00P Okanagan
(Female Prep)
  St. Mary's
(Female Prep)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 22
5:15P Northern Alberta
(Female Prep)
  Edge
(Female Prep)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 22
7:00P West Van
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Sep. 22
7:00P Delta
(Midget Varsity)
  Shawnigan
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Sep. 22
7:30P Shawnigan
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 22
7:45P Banff
(Female Prep)
  Delta
(Female Prep)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 23
9:00A Okanagan
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Sep. 23
9:15A Yale
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Sep. 23
11:00A Pursuit
(Female Prep)
  Okanagan
(Female Prep)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 23
11:30A Edge
(Female Prep)
  Banff
(Female Prep)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 23
11:30A Pursuit
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Sep. 23
12:15P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Sep. 23
1:15P Delta
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Sep. 23
1:30P Okanagan
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  Winfield Arena
RS
Sat, Sep. 23
2:00P West Van
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 23
2:30P Delta
(Female Prep)
  Northern Alberta
(Female Prep)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 23
3:00P Northern Alberta
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Sep. 23
3:15P OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Sep. 23
3:50P Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Sep. 23
4:00P Shawnigan
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Sep. 23
4:00P Okanagan
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Winfield Arena
RS
Sat, Sep. 23
4:30P Shawnigan
(Female Prep)
  St. Mary's
(Female Prep)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 23
4:45P Burnaby
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Sep. 23
5:00P Delta
(Midget Varsity)
  Shawnigan
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Sep. 23
5:45P PT Delta
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  UBC Thunderbird Arena
RS
Sat, Sep. 23
7:00P Pacific Coast
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Sep. 23
7:15P Delta
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Sep. 23
8:15P St. George's 1
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Hollyburn Country Club
RS
Sun, Sep. 24
7:45A Notre Dame
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Sep. 24
8:00A Northern Alberta
(Female Prep)
  Shawnigan
(Female Prep)
  Edge School
RS
Sun, Sep. 24
8:00A Yale
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Sep. 24
8:00A Delta
(Midget Varsity)
  Shawnigan
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Sep. 24
8:15A Okanagan
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sun, Sep. 24
8:15A Shawnigan
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Sun, Sep. 24
9:00A Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Sep. 24
10:00A West Van
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sun, Sep. 24
10:15A Edge
(Female Prep)
  Delta
(Female Prep)
  Edge School
RS
Sun, Sep. 24
10:30A Okanagan
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  Edge School
RS
Sun, Sep. 24
10:30A Pursuit
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Sep. 24
11:35A Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Sep. 24
11:45A Okanagan
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  Winfield Arena
RS
Sun, Sep. 24
2:15P Okanagan
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Winfield Arena
RS
Sun, Sep. 24
3:00P Northern Alberta
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sun, Sep. 24
4:45P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Wed, Sep. 27
1:30P Edge
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Fri, Sep. 29
12:00P Northern Alberta
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Sep. 29
1:30P Northern Alberta
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 29
1:45P Okanagan Red
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Fri, Sep. 29
2:00P Delta
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 29
2:30P Rink
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Sep. 29
3:15P Okanagan
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Fri, Sep. 29
4:00P Shawnigan
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 29
4:30P Pilot Mound
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 29
5:00P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Sep. 29
6:30P Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Fri, Sep. 29
6:30P OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Sep. 29
7:30P Pacific Coast
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Sep. 30
9:00A Banff
(Midget Varsity)
  Shawnigan
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 30
9:30A Edge
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 30
10:00A OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Sep. 30
11:15A Pacific Coast
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Winfield Arena
RS
Sat, Sep. 30
11:30A IHA
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 30
12:15P Edge
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Sep. 30
1:15P Yale
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Sep. 30
2:00P Burnaby
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Sep. 30
2:15P Pacific Coast
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Sep. 30
2:30P Okanagan
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 30
2:30P Delta
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Sep. 30
4:00P Yale
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Winfield Arena
RS
Sat, Sep. 30
4:15P Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 30
4:45P Okanagan White
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Sep. 30
5:00P OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 30
5:00P Burnaby
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Sep. 30
5:30P Yale
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Sep. 30
6:30P Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Sep. 30
6:30P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Sep. 30
6:45P Shawnigan
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 30
7:00P IHA
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Sep. 30
7:30P Delta
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Sep. 30
8:15P Delta
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Hollyburn Country Club

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >