Select seasons >>>
   Canadian Sport School Hockey League: Schedules
JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC
RS
Thu, Feb. 1
12:15P Edge
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Abbotsford Recreation Centre
RS
Fri, Feb. 2
8:00A Edge
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Fri, Feb. 2
10:00A Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Feb. 2
10:30A IHA
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Fri, Feb. 2
TBA Rink
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  TBA
RS
Fri, Feb. 2
12:00P Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Feb. 2
12:15P Edge
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Feb. 2
12:30P Burnaby
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Hollyburn Country Club
RS
Fri, Feb. 2
1:00P Okanagan
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Fri, Feb. 2
2:35P IHA
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Feb. 2
2:50P Banff
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Feb. 2
3:30P Pursuit
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Fri, Feb. 2
4:45P Edge
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Feb. 2
6:00P Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Fri, Feb. 2
6:00P Delta
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Fri, Feb. 2
6:30P Rink
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Feb. 2
7:15P Rink
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Fri, Feb. 2
8:30P St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Sat, Feb. 3
8:00A St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Sat, Feb. 3
9:00A Delta
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Feb. 3
9:30A Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Feb. 3
10:00A Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sat, Feb. 3
10:30A West Van
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Sat, Feb. 3
11:35A Okanagan White
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Feb. 3
12:30P Northern Alberta
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Edge School
RS
Sat, Feb. 3
1:00P Okanagan
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Sat, Feb. 3
2:10P Burnaby
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Feb. 3
2:15P Pursuit
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Feb. 3
2:15P Rink
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Feb. 3
3:30P Pursuit
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Sat, Feb. 3
4:45P Okanagan
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Feb. 3
4:45P Pacific Coast
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Feb. 3
5:00P Rink
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Feb. 3
5:30P Okanagan
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Feb. 3
6:00P Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Feb. 3
6:00P Edge
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Sat, Feb. 3
6:30P Rink
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 3
8:00P West Van
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Feb. 3
8:15P PT Delta Green
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Centre Ice Arenas
RS
Sat, Feb. 3
8:15P Yale
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club
RS
Sat, Feb. 3
8:30P IHA
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Sun, Feb. 4
8:00A St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Sun, Feb. 4
8:30A IHA
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Feb. 4
9:00A Banff
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Feb. 4
9:00A Rink
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sun, Feb. 4
10:00A Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sun, Feb. 4
10:00A OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Feb. 4
10:30A St. George's 2
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Sun, Feb. 4
TBA PT Delta White
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Centre Ice Arenas
RS
Sun, Feb. 4
11:05A Edge
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Feb. 4
11:35A Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Feb. 4
12:45P Okanagan
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Feb. 4
1:00P Delta
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Sun, Feb. 4
3:15P Okanagan Red
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Feb. 4
3:30P West Van
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Tue, Feb. 6
2:00P IHA
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Wed, Feb. 7
2:00P IHA
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Thu, Feb. 8
1:30P Pursuit
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Thu, Feb. 8
4:45P Northern Alberta
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Feb. 9
11:00A Okanagan
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Feb. 9
11:15A Yale
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Feb. 9
1:30P Delta Green
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Feb. 9
1:45P Okanagan
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Feb. 9
2:00P Pursuit
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Fri, Feb. 9
2:00P Edge
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Feb. 9
4:00P Pursuit
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Feb. 9
4:15P Delta White
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Feb. 9
4:30P Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Feb. 9
5:00P Yale
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Feb. 9
5:15P Pursuit
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Feb. 9
6:45P Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Feb. 9
7:00P OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Feb. 9
7:30P Shawnigan
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Feb. 9
7:30P Shawnigan
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Feb. 9
7:45P West Van
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Feb. 10
7:30A Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Feb. 10
8:00A Rink
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 10
8:15A Northern Alberta
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 10
10:00A Shawnigan
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Feb. 10
10:30A Rink
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 10
10:45A Burnaby
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 10
11:00A Pilot Mound
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Feb. 10
12:00P Rink
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Feb. 10
12:15P Okanagan White
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Feb. 10
12:30P Yale
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Feb. 10
1:00P OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 10
1:15P Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Feb. 10
1:15P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 10
2:15P Shawnigan
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Feb. 10
2:30P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Feb. 10
2:45P Northern Alberta
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Feb. 10
3:00P OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Feb. 10
3:30P Delta White
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 10
3:45P Okanagan
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 10
4:00P Pursuit
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Feb. 10
4:45P Okanagan Red
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Feb. 10
5:00P Pilot Mound
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Feb. 10
5:30P Edge
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Feb. 10
6:00P Okanagan
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 10
6:15P Yale
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 10
7:00P Pursuit
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Feb. 10
8:00P Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Feb. 10
8:30P Delta Green
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 10
8:45P Pursuit
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Feb. 11
8:00A West Van
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Feb. 11
8:00A Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Feb. 11
8:00A Rink
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Feb. 11
8:15A Yale
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Feb. 11
8:15A Rink
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Feb. 11
8:30A Pilot Mound
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sun, Feb. 11
9:00A Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Feb. 11
9:30A Pursuit
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Banff Recreation Centre
RS
Sun, Feb. 11
9:45A Pursuit
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Feb. 11
10:15A Shawnigan
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Feb. 11
10:30A Pursuit
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Feb. 11
10:30A Shawnigan
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Feb. 11
10:30A Delta
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sun, Feb. 11
10:30A Burnaby
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Feb. 11
10:45A Shawnigan
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Feb. 11
10:45A Northern Alberta
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Feb. 11
11:35A West Van
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Feb. 11
1:00P Yale
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Feb. 11
1:00P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Feb. 11
1:15P Edge
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Thu, Feb. 15
4:30P St. Mary's
(Female Prep)
  Delta
(Female Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Thu, Feb. 15
7:00P Shawnigan
(Female Prep)
  Okanagan
(Female Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Feb. 16
10:30A St. Mary's
(Female Prep)
  Shawnigan
(Female Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Feb. 16
TBA IHA
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Fri, Feb. 16
TBA Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Fri, Feb. 16
TBA Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Fri, Feb. 16
3:30P Delta
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Feb. 16
3:45P Edge
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Feb. 16
6:00P Shawnigan
(Female Prep)
  Okanagan
(Female Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Feb. 16
6:30P Rink
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Edge School
RS
Fri, Feb. 16
6:30P IHA
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Feb. 16
7:30P IHA
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Feb. 17
8:00A Okanagan
(Female Prep)
  Delta
(Female Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Feb. 17
10:30A Shawnigan
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Feb. 17
TBA Edge
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Feb. 17
TBA Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Feb. 17
TBA Banff
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Feb. 17
TBA Okanagan
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Feb. 17
TBA IHA
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Feb. 17
TBA Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Feb. 17
2:00P Rink
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Edge School
RS
Sat, Feb. 17
2:00P OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Feb. 17
2:00P Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Feb. 17
3:30P St. Mary's
(Female Prep)
  Okanagan
(Female Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Feb. 17
4:00P Edge
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 17
4:45P Yale
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Feb. 17
4:45P Rink
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 17
5:30P Pacific Coast
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Feb. 17
7:15P Okanagan White
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Feb. 18
8:00A St. Mary's
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Feb. 18
9:00A Rink
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Edge School
RS
Sun, Feb. 18
9:00A Pursuit
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sun, Feb. 18
9:30A Pacific Coast
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Burnaby Winter Club
RS
Sun, Feb. 18
9:45A IHA
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Feb. 18
10:15A Burnaby
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Feb. 18
10:30A Okanagan
(Female Prep)
  Shawnigan
(Female Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Feb. 18
TBA Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sun, Feb. 18
TBA Edge
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sun, Feb. 18
TBA Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sun, Feb. 18
12:45P Yale
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Feb. 18
3:45P Okanagan
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Prospera Place
RS
Wed, Feb. 21
1:30P Edge
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Wed, Feb. 21
2:00P Banff
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Wed, Feb. 21
7:15P Northern Alberta
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Thu, Feb. 22
12:15P St. Mary's
(Female Prep)
  Edge
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Thu, Feb. 22
3:00P Northern Alberta
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Feb. 23
8:00A Delta
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Feb. 23
9:00A Northern Alberta
(Female Prep)
  Banff
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Feb. 23
10:15A Pursuit
(Female Prep)
  St. Mary's
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Feb. 23
12:15P Delta
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  Abbotsford Recreation Centre
RS
Fri, Feb. 23
12:15P Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  MSA Arena
RS
Fri, Feb. 23
12:30P Delta
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club
RS
Fri, Feb. 23
2:30P Delta
(Female Varsity)
  Okanagan
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Feb. 23
4:30P Edge
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Feb. 23
4:30P IHA
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Feb. 23
5:00P Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Feb. 23
6:30P Banff
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Feb. 23
6:45P Delta White
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Feb. 23
7:00P Edge
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Fri, Feb. 23
7:15P Northern Alberta
(Female Prep)
  St. Mary's
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Feb. 23
7:15P Okanagan Red
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Feb. 24
8:00A Pilot Mound
(Female Varsity)
  Okanagan
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Feb. 24
9:00A Banff
(Female Prep)
  St. Mary's
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Feb. 24
10:00A Edge
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sat, Feb. 24
10:30A Delta
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Feb. 24
10:45A Shawnigan
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Feb. 24
11:45A Northern Alberta
(Female Prep)
  Edge
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Feb. 24
1:15P Pursuit
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Feb. 24
1:45P St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Feb. 24
2:15P IHA
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Feb. 24
4:00P IHA
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Feb. 24
4:00P Edge
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  MSA Arena
RS
Sat, Feb. 24
4:00P Banff
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Feb. 24
4:30P OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Feb. 24
5:00P Okanagan
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Feb. 24
5:30P Delta
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Feb. 24
5:30P PT Delta
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Vernon Civic Arena
RS
Sat, Feb. 24
6:30P Burnaby
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  MSA Arena
RS
Sat, Feb. 24
6:30P Pacific Coast
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Winfield Arena
RS
Sat, Feb. 24
7:00P Banff
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Feb. 24
7:00P Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Feb. 24
7:30P Pilot Mound
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Feb. 24
8:15P Burnaby
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club
RS
Sun, Feb. 25
8:00A Pilot Mound
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Feb. 25
8:00A IHA
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Feb. 25
8:15A Okanagan
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sun, Feb. 25
TBA Delta
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  TBA
RS
Sun, Feb. 25
9:00A Edge
(Female Prep)
  Banff
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sun, Feb. 25
9:00A Edge
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  MSA Arena
RS
Sun, Feb. 25
9:45A Yale
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Feb. 25
10:00A Banff
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Feb. 25
10:45A Shawnigan
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Winfield Arena
RS
Sun, Feb. 25
11:35A West Van
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Feb. 25
2:00P Northern Alberta
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Tue, Feb. 27
2:00P IHA
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Wed, Feb. 28
2:00P Edge
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Wed, Feb. 28
5:00P Pacific Coast
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >