Select seasons >>>
   Canadian Sport School Hockey League: Schedules
JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC
RS
Fri, Dec. 1
12:00P Delta
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Fri, Dec. 1
1:30P Pacific Coast
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club
RS
Fri, Dec. 1
2:30P West Van
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Fri, Dec. 1
3:00P Edge
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Fri, Dec. 1
5:00P St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Fri, Dec. 1
5:00P West Van
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Dec. 1
5:00P Burnaby
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Dec. 1
5:15P Delta Green
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Dec. 1
5:30P St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Fri, Dec. 1
7:00P Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Shawnigan
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Dec. 1
7:15P Edge
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Fri, Dec. 1
7:30P Delta White
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Dec. 1
7:45P Pursuit
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 2
8:00A Edge
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 2
8:15A Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 2
9:00A IHA
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Dec. 2
9:40A Okanagan
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Dec. 2
10:30A OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 2
10:45A Rink
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 2
11:30A Edge
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Dec. 2
12:00P Pursuit
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Dec. 2
2:00P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sat, Dec. 2
2:00P West Van
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Winfield Arena
RS
Sat, Dec. 2
4:00P Delta
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  MSA Arena
RS
Sat, Dec. 2
4:30P Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Shawnigan
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Dec. 2
5:00P OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Edge School
RS
Sat, Dec. 2
5:00P Delta
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Dec. 2
5:00P Delta White
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 2
5:15P St. George's 1
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Dec. 2
5:15P Pursuit
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 2
5:30P Okanagan
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Dec. 2
6:30P Pacific Coast
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  MSA Arena
RS
Sat, Dec. 2
7:00P Shawnigan
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Dec. 2
7:15P Okanagan
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Dec. 2
7:30P West Van
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Dec. 2
7:30P Burnaby
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 2
7:45P St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Dec. 2
7:45P Delta Green
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 2
8:15P Burnaby
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club
RS
Sun, Dec. 3
8:00A Edge
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Dec. 3
8:00A Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Shawnigan
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Dec. 3
8:15A Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Dec. 3
9:00A Pursuit
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sun, Dec. 3
9:00A Delta
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Dec. 3
9:30A Okanagan
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sun, Dec. 3
10:15A Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Dec. 3
10:30A OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Dec. 3
10:30A Okanagan White
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Dec. 3
10:45A Rink
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Dec. 3
10:45A West Van
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Winfield Arena
RS
Sun, Dec. 3
11:30A IHA
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sun, Dec. 3
11:35A Yale
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Dec. 3
12:00P Edge
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Wed, Dec. 6
2:00P IHA
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Thu, Dec. 7
4:30P Okanagan Red
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Thu, Dec. 7
7:00P Edge
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Dec. 8
10:30A Okanagan Red
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Dec. 8
12:30P Pursuit
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Hollyburn Country Club
RS
Fri, Dec. 8
1:00P IHA
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Dec. 8
1:45P Edge
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Fri, Dec. 8
2:30P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Dec. 8
4:30P Rink
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Dec. 8
4:30P Banff
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Dec. 8
4:45P Rink
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Dec. 8
5:00P OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Dec. 8
6:00P Edge
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Dec. 8
7:30P Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Dec. 9
8:00A Burnaby
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Dec. 9
8:00A Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Dec. 9
8:15A Delta Green
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Dec. 9
10:30A Delta White
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Dec. 9
10:30A West Van
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Dec. 9
10:45A Okanagan
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Dec. 9
12:45P PT Pursuit
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  Langley Sportsplex
RS
Sat, Dec. 9
1:00P Pursuit
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Dec. 9
1:00P Shawnigan
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Dec. 9
2:45P Delta
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 9
3:30P Yale
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Dec. 9
4:00P OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Dec. 9
4:30P Rink
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 9
4:45P Rink
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 9
5:00P Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Dec. 9
6:30P Edge
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Dec. 9
7:30P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Dec. 9
8:15P Delta
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  TBA
RS
Sun, Dec. 10
8:00A Delta Green
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Dec. 10
8:00A Rink
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Dec. 10
8:00A IHA
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Dec. 10
8:15A Rink
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Dec. 10
8:15A Delta White
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sun, Dec. 10
9:00A Pursuit
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Dec. 10
10:30A Burnaby
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Dec. 10
10:30A Banff
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Dec. 10
10:45A PT Pursuit
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  Langley Sportsplex
RS
Sun, Dec. 10
10:45A Okanagan
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sun, Dec. 10
3:45P Okanagan
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Prospera Place
RS
Tue, Dec. 12
2:00P IHA
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Wed, Dec. 13
7:15P Northern Alberta
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Thu, Dec. 14
2:00P Banff
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Thu, Dec. 14
2:00P Shawnigan
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Dec. 15
8:00A Okanagan
(Female Prep)
  Banff
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Dec. 15
8:15A Delta
(Female Prep)
  Northern Alberta
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Dec. 15
9:00A Edge
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Dec. 15
9:15A Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Fri, Dec. 15
10:30A Shawnigan
(Female Prep)
  Edge
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Dec. 15
11:35A IHA
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Dec. 15
12:00P Pursuit
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Fri, Dec. 15
12:00P Delta
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Dec. 15
12:15P Pursuit
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  MSA Arena
RS
Fri, Dec. 15
2:10P Okanagan
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Dec. 15
2:30P Shawnigan
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Fri, Dec. 15
2:35P Pursuit
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Dec. 15
3:00P OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Edge School
RS
Fri, Dec. 15
3:30P Pilot Mound
(Female Varsity)
  Okanagan
(Female Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Fri, Dec. 15
3:30P Okanagan
(Female Prep)
  Northern Alberta
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Dec. 15
5:00P Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Fri, Dec. 15
6:00P Delta
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Fri, Dec. 15
6:00P Pursuit
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Dec. 15
6:00P Banff
(Female Prep)
  Shawnigan
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Dec. 15
6:15P Edge
(Female Prep)
  Delta
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Dec. 15
6:30P Shawnigan
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Dec. 15
6:30P Okanagan
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Dec. 15
7:30P Banff
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Dec. 16
8:00A Rink
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sat, Dec. 16
8:30A Banff
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
8:45A IHA
(Midget Varsity)
  Shawnigan
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
9:00A Edge
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
9:15A Pilot Mound
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Dec. 16
10:30A Notre Dame
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sat, Dec. 16
10:30A Northern Alberta
(Female Prep)
  Shawnigan
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 16
11:05A Delta
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
11:20A St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
11:45A Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Okanagan
(Female Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Dec. 16
12:00P OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sat, Dec. 16
1:00P Yale
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sat, Dec. 16
1:00P Delta
(Female Prep)
  Banff
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 16
1:15P St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
1:40P West Van
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
2:00P West Van
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sat, Dec. 16
2:15P Banff
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Dec. 16
3:30P Shawnigan
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sat, Dec. 16
3:30P Okanagan
(Female Prep)
  Edge
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Dec. 16
3:45P Pursuit
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
3:50P Shawnigan
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
4:15P Banff
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
4:45P Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Dec. 16
5:00P Okanagan
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Dec. 16
5:30P Burnaby
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Dec. 16
6:00P Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sat, Dec. 16
6:00P Edge
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Dec. 16
6:00P Pacific Coast
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Dec. 16
6:20P Okanagan
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
6:25P Pursuit
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
6:30P Okanagan
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Dec. 16
6:50P Edge
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
7:00P IHA
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Dec. 16
7:15P Okanagan Red
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Dec. 16
7:30P Pilot Mound
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Dec. 16
8:00P Delta
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Dec. 16
8:15P Delta
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club
RS
Sat, Dec. 16
8:30P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sun, Dec. 17
8:00A Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sun, Dec. 17
8:00A Okanagan
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sun, Dec. 17
8:00A Edge
(Female Prep)
  Shawnigan
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Dec. 17
8:15A Banff
(Female Prep)
  Okanagan
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Dec. 17
8:30A Edge
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Dec. 17
8:30A St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Dec. 17
9:00A IHA
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Dec. 17
9:00A Banff
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sun, Dec. 17
9:30A Pursuit
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sun, Dec. 17
10:00A Okanagan
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Dec. 17
10:15A Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Dec. 17
10:30A Rink
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sun, Dec. 17
10:30A Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sun, Dec. 17
10:30A Northern Alberta
(Female Prep)
  Delta
(Female Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Dec. 17
10:30A Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sun, Dec. 17
11:05A St. George's 2
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Dec. 17
11:30A West Van
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sun, Dec. 17
11:35A Banff
(Midget Varsity)
  Shawnigan
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Dec. 17
1:00P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sun, Dec. 17
1:40P West Van
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Dec. 17
2:00P Northern Alberta
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sun, Dec. 17
2:00P Shawnigan
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Westhills Arena
RS
Sun, Dec. 17
2:10P Delta
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Dec. 17
5:15P Northern Alberta
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Fri, Dec. 22
12:15P Burnaby
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Abbotsford Recreation Centre

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >