Select seasons >>>
   Canadian Sport School Hockey League: Schedules
JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC
RS
Fri, Nov. 3
12:00P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Nov. 3
12:15P Rink
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Nov. 3
2:50P Pursuit
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 4
8:30A Burnaby
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 4
9:00A Delta Green
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 4
9:30A Northern Alberta
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Nov. 4
11:05A Delta White
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 4
11:30A Yale
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Nov. 4
1:15P Northern Alberta
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Sat, Nov. 4
1:40P Pursuit
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 4
2:15P Pursuit
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Nov. 4
2:30P Delta
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sat, Nov. 4
4:00P Edge
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Nov. 4
4:15P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 4
5:15P PT Delta
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  UBC Father David Bauer Arena
RS
Sat, Nov. 4
6:00P Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Okanagan
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Nov. 4
6:00P Edge
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Nov. 4
6:50P Rink
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 4
7:15P Burnaby
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Nov. 4
7:45P Pacific Coast
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sun, Nov. 5
8:30A Burnaby
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Nov. 5
9:00A Delta Green
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Nov. 5
9:00A Delta
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sun, Nov. 5
9:30A Pacific Coast
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sun, Nov. 5
9:30A Okanagan
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Nov. 5
10:15A Burnaby
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Nov. 5
11:05A Delta White
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Nov. 5
12:15P OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Nov. 5
3:45P Okanagan White
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Prospera Place
RS
Tue, Nov. 7
7:00P Northern Alberta
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Fri, Nov. 10
11:15A Okanagan Red
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Fri, Nov. 10
12:30P Yale
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club
RS
Fri, Nov. 10
1:15P Yale
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Nov. 10
1:30P Pursuit
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Nov. 10
1:45P Burnaby
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Fri, Nov. 10
1:45P Okanagan
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Nov. 10
2:00P Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Nov. 10
4:15P Delta
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Fri, Nov. 10
4:30P Shawnigan
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Nov. 10
6:45P Pacific Coast
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sat, Nov. 11
7:30A Shawnigan
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Nov. 11
8:30A Burnaby
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 11
9:00A West Van
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 11
10:00A Okanagan
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Nov. 11
11:05A Delta
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 11
12:15P IHA
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sat, Nov. 11
12:30P Okanagan White
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sat, Nov. 11
1:40P Yale
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 11
3:00P Banff
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sat, Nov. 11
4:15P Okanagan
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 11
4:30P Okanagan
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Nov. 11
5:30P Edge
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sat, Nov. 11
6:50P Pursuit
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 11
7:00P Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Shawnigan
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Nov. 12
8:00A Okanagan Red
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sun, Nov. 12
8:30A Pacific Coast
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sun, Nov. 12
8:30A Burnaby
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Nov. 12
9:00A Delta
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Nov. 12
10:30A Burnaby
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sun, Nov. 12
10:30A Shawnigan
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Nov. 12
11:00A Delta
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sun, Nov. 12
11:05A Pacific Coast
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Nov. 12
2:15P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sun, Nov. 12
4:00P Shawnigan
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Wed, Nov. 15
1:30P Edge
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Thu, Nov. 16
TBA St. Mary's
(Female Prep)
  Northern Alberta
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Thu, Nov. 16
TBA Okanagan
(Female Prep)
  Banff
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Thu, Nov. 16
TBA Delta
(Female Prep)
  Edge
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Thu, Nov. 16
TBA Shawnigan
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Fri, Nov. 17
8:00A Pilot Mound
(Female Varsity)
  Okanagan
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Nov. 17
TBA Delta
(Female Prep)
  Banff
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Fri, Nov. 17
TBA Okanagan
(Female Prep)
  Northern Alberta
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Fri, Nov. 17
TBA St. Mary's
(Female Prep)
  Shawnigan
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Fri, Nov. 17
TBA Edge
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Fri, Nov. 17
TBA Banff
(Female Prep)
  Shawnigan
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Fri, Nov. 17
TBA St. Mary's
(Female Prep)
  Delta
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Fri, Nov. 17
TBA Northern Alberta
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Fri, Nov. 17
TBA Okanagan
(Female Prep)
  Edge
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Fri, Nov. 17
2:30P Okanagan
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Nov. 17
5:00P Pilot Mound
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Nov. 17
6:15P Edge
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Nov. 17
6:30P Edge
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Nov. 17
6:45P Delta
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Nov. 17
7:00P Shawnigan
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Nov. 17
7:30P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Nov. 18
8:00A Okanagan
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Nov. 18
TBA Shawnigan
(Female Prep)
  Edge
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Sat, Nov. 18
TBA Banff
(Female Prep)
  Northern Alberta
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Sat, Nov. 18
TBA St. Mary's
(Female Prep)
  Okanagan
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Sat, Nov. 18
TBA Pursuit
(Female Prep)
  Delta
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Sat, Nov. 18
10:30A Pilot Mound
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Nov. 18
12:00P Pursuit
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sat, Nov. 18
12:00P Yale
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sat, Nov. 18
1:15P Delta
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 18
1:15P Edge
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Nov. 18
2:00P Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Nov. 18
2:15P Okanagan Red
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Nov. 18
3:00P Yale
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Nov. 18
4:15P Edge
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Nov. 18
5:00P Okanagan
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Nov. 18
5:00P West Van
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Nov. 18
5:30P Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Nov. 18
7:30P Northern Alberta
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Nov. 18
7:30P Delta
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Nov. 18
7:30P Yale
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Nov. 18
8:15P St. George's 2
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Hollyburn Country Club
RS
Sun, Nov. 19
8:00A Delta
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Nov. 19
9:00A Pursuit
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Nov. 19
9:00A Yale
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Nov. 19
9:00A West Van
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Westhills Arena
RS
Sun, Nov. 19
TBA Pursuit
(Female Prep)
  Banff
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Sun, Nov. 19
9:30A Edge
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Nov. 19
9:45A Edge
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Nov. 19
TBA Edge
(Female Prep)
  Okanagan
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Sun, Nov. 19
TBA Shawnigan
(Female Prep)
  Northern Alberta
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Sun, Nov. 19
TBA Delta
(Female Prep)
  St. Mary's
(Female Prep)
  MTS Iceplex
RS
Sun, Nov. 19
10:15A OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Nov. 19
10:30A Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Okanagan
(Female Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Nov. 19
11:30A Yale
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sun, Nov. 19
11:30A Delta
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sun, Nov. 19
11:35A West Van
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Nov. 19
1:00P Pursuit
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Nov. 19
2:30P Northern Alberta
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Nov. 24
12:15P Burnaby
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  MSA Arena
RS
Fri, Nov. 24
12:30P Burnaby
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Hollyburn Country Club
RS
Fri, Nov. 24
1:30P PT St. George's 1
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Canlan Ice Sports North Shore
RS
Fri, Nov. 24
3:45P Northern Alberta
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Nov. 24
5:00P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Nov. 24
5:15P Northern Alberta
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Nov. 24
6:45P Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Nov. 24
7:00P Pursuit
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Nov. 24
7:30P Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Nov. 24
7:45P Rink
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Nov. 25
9:00A Shawnigan
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Nov. 25
1:15P St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 25
1:15P Northern Alberta
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Nov. 25
2:00P Pursuit
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Nov. 25
2:15P Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Nov. 25
3:50P Okanagan
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Nov. 25
4:00P Edge
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Nov. 25
4:15P Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Nov. 25
4:45P Yale
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Nov. 25
5:00P Burnaby
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Nov. 25
5:15P Delta
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Nov. 25
5:30P Delta Green
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Nov. 25
7:00P Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Nov. 25
7:15P Yale
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Nov. 25
7:45P Pacific Coast
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Nov. 25
8:00P West Van
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Burnaby Winter Club
RS
Sun, Nov. 26
8:00A Rink
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Nov. 26
TBA Burnaby
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sun, Nov. 26
8:15A OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Nov. 26
9:00A Okanagan
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Nov. 26
9:45A Northern Alberta
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Nov. 26
10:15A Yale
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Nov. 26
10:45A Northern Alberta
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Nov. 26
11:35A Burnaby
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Nov. 26
12:45P Yale
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Nov. 26
3:15P Pursuit
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >