Select seasons >>>
   Canadian Sport School Hockey League: Schedules
JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC
RS
Sun, Oct. 1
8:00A Northern Alberta
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Oct. 1
8:15A OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sun, Oct. 1
9:00A Delta
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sun, Oct. 1
9:00A Yale
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Oct. 1
9:30A Edge
(Midget Varsity)
  Shawnigan
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sun, Oct. 1
9:30A Notre Dame
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Oct. 1
9:45A OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Oct. 1
9:45A Pacific Coast
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Winfield Arena
RS
Sun, Oct. 1
10:00A West Van
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Oct. 1
10:30A Rink
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Oct. 1
10:35A West Van
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Oct. 1
10:45A Okanagan Red
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  South Okanagan Events Centre
RS
Sun, Oct. 1
12:00P Banff
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Sun, Oct. 1
12:15P Okanagan
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Winfield Arena
RS
Sun, Oct. 1
12:15P Okanagan
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sun, Oct. 1
2:00P Edge
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sun, Oct. 1
2:00P Burnaby
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Tue, Oct. 3
2:00P IHA
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Wed, Oct. 4
1:30P Edge
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Thu, Oct. 5
6:00P Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 6
8:00A Pilot Mound
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 6
11:00A Burnaby
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Oct. 6
1:30P Delta
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Oct. 6
4:00P Okanagan
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 6
4:00P Pacific Coast
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Oct. 6
6:30P Pursuit
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Fri, Oct. 6
6:30P Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 6
6:30P Okanagan Red
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Fri, Oct. 6
7:00P Edge
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Oct. 7
8:00A Okanagan
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 7
10:00A Pursuit
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Edge School
RS
Sat, Oct. 7
10:00A OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Oct. 7
10:30A Delta
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 7
12:30P Rink
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Oct. 7
1:30P Yale
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Oct. 7
3:00P Pursuit
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Oct. 7
4:00P Edge
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Oct. 7
5:00P Delta
(Female Varsity)
  Okanagan
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 7
5:30P Northern Alberta
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sat, Oct. 7
6:30P PT Pursuit
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Vernon Civic Arena
RS
Sat, Oct. 7
7:00P IHA
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Oct. 7
7:15P Edge
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Oct. 7
7:30P Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Oct. 8
8:00A Burnaby
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Oct. 8
8:15A Delta
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Oct. 8
8:45A Pilot Mound
(Female Varsity)
  Okanagan
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Oct. 8
10:15A Edge
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Oct. 8
10:30A Okanagan Red
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Oct. 8
10:45A Pacific Coast
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  Southdale Community Centre
RS
Sun, Oct. 8
11:15A Delta
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Oct. 8
11:30A IHA
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Banff Recreation Centre
RS
Sun, Oct. 8
12:15P Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Kal Tire Place
RS
Tue, Oct. 10
1:30P Edge
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Wed, Oct. 11
2:00P IHA
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Thu, Oct. 12
3:15P Yale
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Thu, Oct. 12
4:30P Pursuit
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Oct. 13
1:00P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Fri, Oct. 13
1:45P Pursuit
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 13
3:30P Rink
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Fri, Oct. 13
4:00P Pursuit
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Fri, Oct. 13
4:15P Okanagan
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 13
4:15P Yale
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Fri, Oct. 13
4:30P Delta
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Oct. 13
4:45P Pursuit
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Oct. 13
6:00P Okanagan
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Fri, Oct. 13
6:30P West Van
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Fri, Oct. 13
6:45P Shawnigan
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 13
6:45P Shawnigan
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Fri, Oct. 13
7:15P Burnaby
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Oct. 14
7:15A Delta
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 14
8:00A Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Oct. 14
9:45A Shawnigan
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 14
10:30A Shawnigan
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Oct. 14
12:15P Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 14
12:15P West Van
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 14
12:30P Shawnigan
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 14
1:00P Yale
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Oct. 14
1:15P Delta White
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Oct. 14
2:15P Delta
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Oct. 14
2:30P Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Delta
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 14
2:45P Pursuit
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 14
3:00P Yale
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 14
3:30P Okanagan
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Oct. 14
4:45P Burnaby
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Oct. 14
5:15P Shawnigan
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 14
5:15P PT West Van
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  UBC Thunderbird Arena
RS
Sat, Oct. 14
6:00P Notre Dame
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Oct. 14
7:00P Pursuit
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Edge School
RS
Sat, Oct. 14
7:00P Pursuit
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Oct. 14
7:45P Pursuit
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 14
8:15P Yale
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Hollyburn Country Club
RS
Sat, Oct. 14
8:30P Rink
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sun, Oct. 15
7:15A Okanagan
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Oct. 15
8:00A Burnaby
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sun, Oct. 15
8:00A Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sun, Oct. 15
8:00A Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Sun, Oct. 15
8:15A Delta
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Oct. 15
9:45A Shawnigan
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Oct. 15
10:00A Pursuit
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Edge School
RS
Sun, Oct. 15
10:30A Shawnigan
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sun, Oct. 15
10:30A Edge
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Sun, Oct. 15
10:30A IHA
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Sun, Oct. 15
12:00P Pursuit
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sun, Oct. 15
12:15P Delta
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Oct. 15
12:30P Banff
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Sun, Oct. 15
1:00P Yale
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Mon, Oct. 16
8:00A Yale
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Fri, Oct. 20
12:00P Burnaby
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Burnaby Winter Club
RS
Fri, Oct. 20
12:15P Pacific Coast
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  MSA Arena
RS
Fri, Oct. 20
1:30P PT Okanagan Red
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Canlan Ice Sports North Shore
RS
Fri, Oct. 20
2:00P Northern Alberta
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Fri, Oct. 20
4:00P Delta
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Fri, Oct. 20
4:15P West Van
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Fri, Oct. 20
4:30P West Van
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Oct. 20
4:45P Edge
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Fri, Oct. 20
5:00P Okanagan
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Oct. 20
6:30P St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Fri, Oct. 20
6:45P St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Fri, Oct. 20
7:00P OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Fri, Oct. 20
7:00P Banff
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 20
7:15P Pacific Coast
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Oct. 21
7:30A IHA
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 21
10:00A Okanagan
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 21
11:00A OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sat, Oct. 21
11:00A Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sat, Oct. 21
12:15P Pursuit
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 21
12:30P Edge
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 21
1:15P Yale
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Oct. 21
1:30P Yale
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Edge School
RS
Sat, Oct. 21
2:15P Delta White
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Oct. 21
2:15P West Van
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sat, Oct. 21
3:00P Shawnigan
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Oct. 21
3:50P Delta
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Oct. 21
4:15P Delta
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 21
4:30P Edge
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Oct. 21
4:45P Pacific Coast
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Oct. 21
5:45P Burnaby
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Oct. 21
5:45P St. George's 1
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 21
6:45P St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 21
7:00P West Van
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sat, Oct. 21
8:00P Pursuit
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Oct. 21
8:00P Banff
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Oct. 22
8:00A Okanagan
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sun, Oct. 22
8:15A West Van
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sun, Oct. 22
8:15A Pursuit
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sun, Oct. 22
9:00A Okanagan White
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Oct. 22
9:00A Pacific Coast
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Royal Glenora Club
RS
Sun, Oct. 22
9:30A Okanagan Red
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sun, Oct. 22
10:00A Yale
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Edge School
RS
Sun, Oct. 22
10:30A Edge
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sun, Oct. 22
10:45A IHA
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  WinSport
RS
Sun, Oct. 22
11:20A Banff
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Oct. 22
11:35A Pursuit
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Thu, Oct. 26
11:00A Okanagan
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Thu, Oct. 26
3:30P Pursuit
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Thu, Oct. 26
6:00P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 27
8:15A OHA Edmonton
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 27
10:45A Pursuit
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 27
12:30P Pacific Coast
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Hollyburn Country Club
RS
Fri, Oct. 27
12:30P IHA
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  WinSport
RS
Fri, Oct. 27
1:00P Northern Alberta
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Fri, Oct. 27
1:15P Northern Alberta
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 27
3:30P OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Fri, Oct. 27
5:30P Rink
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Oct. 27
6:00P Rink
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Fri, Oct. 27
7:00P Edge
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Fri, Oct. 27
7:00P Delta Green
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Oct. 27
7:30P Edge
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Oct. 28
8:00A Yale
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Sat, Oct. 28
9:40A Yale
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 28
10:00A Delta White
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Oct. 28
10:30A Okanagan
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Sat, Oct. 28
1:00P Pursuit
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Sat, Oct. 28
1:15P Burnaby
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Oct. 28
1:15P Burnaby
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Oct. 28
2:00P Okanagan Red
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sat, Oct. 28
2:00P West Van
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 28
2:00P Edge
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Oct. 28
2:00P Delta Green
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Oct. 28
2:15P Pursuit
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Oct. 28
3:30P Northern Alberta
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Sat, Oct. 28
4:30P Shawnigan
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 28
4:45P Edge
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Oct. 28
5:30P Pursuit
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Oct. 28
6:00P Rink
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Sat, Oct. 28
7:00P Shawnigan
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Oct. 28
7:00P Okanagan
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sat, Oct. 28
7:00P Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Oct. 28
7:15P Okanagan White
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Oct. 28
8:00P Edge
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Oct. 28
8:30P Edge
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Sun, Oct. 29
7:15A Rink
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Oct. 29
8:00A Yale
(Elite 15s)
  OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Sun, Oct. 29
8:15A Shawnigan
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  WinSport
RS
Sun, Oct. 29
9:00A Okanagan
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sun, Oct. 29
9:00A Delta White
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena
RS
Sun, Oct. 29
9:30A Delta
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sun, Oct. 29
9:45A Northern Alberta
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Oct. 29
10:00A Okanagan Red
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sun, Oct. 29
10:00A Edge
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sun, Oct. 29
10:15A Pacific Coast
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Oct. 29
10:30A Okanagan
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Sun, Oct. 29
10:45A Edge
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  Winfield Arena
RS
Sun, Oct. 29
11:30A Burnaby
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Oct. 29
12:45P Pursuit
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Oct. 29
1:00P Pursuit
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  Kal Tire Place
RS
Sun, Oct. 29
4:00P Shawnigan
(Midget Varsity)
  IHA
(Midget Varsity)
  WinSport

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >