Select seasons >>>
   Canadian Sport School Hockey League: Schedules
JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC
RS
Sat, Jan. 6
1:15P Okanagan
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Jan. 6
4:45P Rink
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Jan. 7
10:15A Rink
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Jan. 7
11:50A Okanagan
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Jan. 7
3:15P Pursuit
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Mon, Jan. 8
8:00A Rink
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Rutland Arena
RS
Wed, Jan. 10
2:00P IHA
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Thu, Jan. 11
3:00P Banff
(Female Prep)
  Edge
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Thu, Jan. 11
5:30P Pursuit
(Female Prep)
  Northern Alberta
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Jan. 12
7:45A Banff
(Female Prep)
  Pursuit
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Jan. 12
8:00A West Van
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Memorial Arena
RS
Fri, Jan. 12
8:00A St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Jan. 12
8:00A Northern Alberta
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Fri, Jan. 12
10:15A Edge
(Female Prep)
  St. Mary's
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Jan. 12
10:30A PT Delta
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  Penticton
RS
Fri, Jan. 12
10:30A Edge
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Fri, Jan. 12
11:15A St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  South Okanagan Events Centre
RS
Fri, Jan. 12
12:00P Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Fri, Jan. 12
12:45P Rink
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Jan. 12
1:00P Burnaby
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Fri, Jan. 12
2:30P IHA
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Fri, Jan. 12
3:00P Pursuit
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Jan. 12
3:30P Delta
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Fri, Jan. 12
5:00P Banff
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Fri, Jan. 12
5:30P Edge
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Jan. 12
5:45P Pursuit
(Female Prep)
  Edge
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Fri, Jan. 12
6:00P Pacific Coast
(Elite 15s)
  Edge
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Fri, Jan. 12
7:30P Okanagan
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Memorial Arena
RS
Fri, Jan. 12
7:30P OHA Edmonton
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Jan. 12
8:00P IHA
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Jan. 12
8:15P Banff
(Female Prep)
  Northern Alberta
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Jan. 13
7:45A Pursuit
(Female Prep)
  St. Mary's
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Jan. 13
8:00A Edge
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Jan. 13
8:00A Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Jan. 13
8:00A Edge
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sat, Jan. 13
10:15A Edge
(Female Prep)
  Northern Alberta
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Jan. 13
10:30A Pursuit
(Bantam Varsity)
  St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Jan. 13
10:30A Edge
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Jan. 13
10:30A OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sat, Jan. 13
TBA Shawnigan
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Jan. 13
12:15P OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  River Cree Twin Rinks
RS
Sat, Jan. 13
1:00P Okanagan
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Jan. 13
1:00P IHA
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Jan. 13
1:00P Pacific Coast
(Elite 15s)
  Rink
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sat, Jan. 13
3:30P IHA
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Jan. 13
3:30P Banff
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Jan. 13
3:30P West Van
(Elite 15s)
  Northern Alberta
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sat, Jan. 13
4:30P Shawnigan
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Jan. 13
5:30P Delta White
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sat, Jan. 13
5:45P Northern Alberta
(Female Prep)
  St. Mary's
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Jan. 13
6:00P Rink
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sat, Jan. 13
6:00P Okanagan
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  MSA Arena
RS
Sat, Jan. 13
6:00P Delta
(Bantam Varsity)
  Pursuit
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Jan. 13
6:00P Edge
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Jan. 13
6:00P OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sat, Jan. 13
7:00P Rink
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sat, Jan. 13
8:30P IHA
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Jan. 13
8:30P Rink
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sun, Jan. 14
8:00A St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Jan. 14
8:00A Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sun, Jan. 14
8:00A Northern Alberta
(Elite 15s)
  Burnaby
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sun, Jan. 14
10:00A Rink
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  Edge School
RS
Sun, Jan. 14
10:15A Banff
(Female Prep)
  St. Mary's
(Female Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sun, Jan. 14
10:30A St. George's 2
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Jan. 14
10:30A Edge
(Midget Varsity)
  Pursuit
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sun, Jan. 14
10:30A Rink
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sun, Jan. 14
12:30P Okanagan
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  MSA Arena
RS
Sun, Jan. 14
12:45P Shawnigan
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Jan. 14
1:00P West Van
(Bantam Varsity)
  Okanagan
(Bantam Varsity)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Jan. 14
1:00P IHA
(Midget Varsity)
  Banff
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sun, Jan. 14
1:00P OHA Edmonton
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Sun, Jan. 14
1:30P Rink
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena
RS
Sun, Jan. 14
2:00P Northern Alberta
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Royal Glenora Club
RS
Sun, Jan. 14
3:30P Edge
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Mon, Jan. 15
8:00A Burnaby
(Elite 15s)
  Pacific Coast
(Elite 15s)
  Westhills Arena
RS
Fri, Jan. 19
9:00A Pilot Mound
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Jan. 19
12:15P Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Abbotsford Recreation Centre
RS
Fri, Jan. 19
1:45P Okanagan
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Jan. 19
2:50P Pilot Mound
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Fri, Jan. 19
7:30P Okanagan White
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Jan. 20
8:15A Okanagan
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Jan. 20
TBA Pursuit
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Jan. 20
8:45A Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Jan. 20
2:00P West Van
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Winfield Arena
RS
Sat, Jan. 20
2:30P Pacific Coast
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Jan. 20
2:45P Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Okanagan
(Female Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Jan. 20
3:45P Delta
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Jan. 20
5:15P PT Delta
(Bantam Varsity)
  St. George's 2
(Bantam Varsity)
  UBC Thunderbird Arena
RS
Sat, Jan. 20
7:45P Burnaby
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sun, Jan. 21
TBA Pursuit
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Jan. 21
8:30A Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Jan. 21
9:00A Pacific Coast
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Jan. 21
9:30A Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sun, Jan. 21
10:15A West Van
(Midget Prep)
  Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Jan. 21
11:05A Delta
(Female Varsity)
  Okanagan
(Female Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Jan. 21
11:45A PT Burnaby
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  Langley Sportsplex
RS
Fri, Jan. 26
12:30P Pacific Coast
(Elite 15s)
  West Van
(Elite 15s)
  Hollyburn Country Club
RS
Fri, Jan. 26
2:00P Yale
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Fri, Jan. 26
4:30P Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Fri, Jan. 26
5:00P Pursuit
(Elite 15s)
  Okanagan
(Elite 15s)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Fri, Jan. 26
6:45P Delta
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Fri, Jan. 26
7:00P Shawnigan
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Fri, Jan. 26
7:00P Okanagan
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Fri, Jan. 26
7:00P Shawnigan
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Fri, Jan. 26
7:30P Okanagan White
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Jan. 27
9:00A Edge
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sat, Jan. 27
9:00A Pacific Coast
(Midget Prep)
  Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Westhills Arena
RS
Sat, Jan. 27
10:00A Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sat, Jan. 27
11:30A OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sat, Jan. 27
1:15P Pacific Coast
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Jan. 27
2:00P Delta
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sat, Jan. 27
2:00P Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Okanagan
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Jan. 27
2:15P Burnaby
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Jan. 27
3:50P St. George's 1
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sat, Jan. 27
5:15P Shawnigan
(Bantam Prep)
  Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sat, Jan. 27
6:00P West Van
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  MSA Arena
RS
Sat, Jan. 27
7:00P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sat, Jan. 27
7:00P Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Shawnigan Lake School Arena
RS
Sat, Jan. 27
7:15P Okanagan White
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sat, Jan. 27
7:30P Yale
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sat, Jan. 27
7:45P Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sat, Jan. 27
8:00P Okanagan
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sat, Jan. 27
8:15P St. George's 2
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Hollyburn Country Club
RS
Sun, Jan. 28
8:00A Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sun, Jan. 28
8:15A Delta
(Midget Varsity)
  Coeur d’Alene
(Midget Varsity)
  Frontier Ice Arena
RS
Sun, Jan. 28
8:30A OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sun, Jan. 28
9:00A Pacific Coast
(Elite 15s)
  Delta
(Elite 15s)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Jan. 28
9:00A Coeur d’Alene
(Midget Prep)
  Pacific Coast
(Midget Prep)
  Westhills Arena
RS
Sun, Jan. 28
9:30A West Van
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club
RS
Sun, Jan. 28
9:30A Burnaby
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Winfield Arena
RS
Sun, Jan. 28
10:00A Okanagan
(Midget Varsity)
  Pilot Mound
(Midget Varsity)
  Pilot Mound Arena
RS
Sun, Jan. 28
11:30A Edge
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Edge School
RS
Sun, Jan. 28
11:35A West Van
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta
RS
Sun, Jan. 28
12:30P West Van
(Elite 15s)
  Yale
(Elite 15s)
  MSA Arena
RS
Sun, Jan. 28
12:45P Northern Alberta
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre
RS
Sun, Jan. 28
2:30P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Banff Recreation Centre
RS
Sun, Jan. 28
3:45P Okanagan
(Elite 15s)
  Pursuit
(Elite 15s)
  Prospera Place
RS
Wed, Jan. 31
1:00P Banff
(Midget Varsity)
  Edge
(Midget Varsity)
  Edge School
RS
Wed, Jan. 31
1:30P Banff
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  WinSport

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >