Select seasons >>>
   Canadian Sport School Hockey League: Schedules
JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC SITE
RS
Sat, Sep. 14
10:15A PT Yale
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta Canadian
RS
Sat, Sep. 14
3:30P Delta Green
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena -
RS
Sat, Sep. 14
4:00P Burnaby
(Elite 15)
  Pursuit
(Elite 15)
  Winfield Arena -
RS
Sat, Sep. 14
5:15P Pacific Coast
(Elite 15)
  St. George's
(Elite 15)
  UBC Thunderbird Arena -
RS
Sat, Sep. 14
5:30P Yale
(Bantam Varsity)
  Burnaby
(Bantam Varsity)
  Burnaby Winter Club -
RS
Sat, Sep. 14
6:10P West Van
(Bantam Varsity)
  St. George's
(Bantam Varsity)
  Hollyburn Country Club -
RS
Sat, Sep. 14
7:00P Burnaby
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Charlie Purdey Arena -
RS
Sat, Sep. 14
8:40P Burnaby
(Bantam Prep)
  West Van
(Bantam Prep)
  Hollyburn Country Club -
RS
Sun, Sep. 15
9:00A Delta Green
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena -
RS
Sun, Sep. 15
10:00A Burnaby
(Elite 15)
  Pursuit
(Elite 15)
  Winfield Arena -
RS
Sun, Sep. 15
10:30A Burnaby
(Midget Prep)
  Shawnigan
(Midget Prep)
  Charlie Purdey Arena -
RS
Sun, Sep. 15
10:30A Delta
(Midget Prep)
  St. George's
(Midget Prep)
  UBC Thunderbird Arena -
RS
Sun, Sep. 15
11:45A PT Delta White
(Bantam Prep)
  West Van
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta American
RS
Sun, Sep. 15
1:00P PT Pacific Coast
(Elite 15)
  Yale
(Elite 15)
  Summit Centre East
RS
Sun, Sep. 15
2:15P PT St. George's
(Elite 15)
  Delta
(Elite 15)
  Planet Ice Delta American
RS
Sun, Sep. 15
4:00P PT St. George's
(Bantam Prep)
  Yale
(Bantam Prep)
  Summit Centre East
RS
Fri, Sep. 20
1:30P Okanagan Red
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club -
RS
Fri, Sep. 20
4:00P CT OHA Edmonton
(Elite 15)
  Rink
(Elite 15)
  RINK Training Centre -
RS
Fri, Sep. 20
3:45P PT Delta
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Summit Centre East
RS
Fri, Sep. 20
4:45P Okanagan
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  WinSport -
RS
Fri, Sep. 20
5:00P Burnaby
(Elite 15)
  Okanagan
(Elite 15)
  Okanagan Hockey Training Centre -
RS
Fri, Sep. 20
7:00P CT Notre Dame
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  RINK Training Centre -
RS
Fri, Sep. 20
7:30P Delta Green
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre -
RS
Sat, Sep. 21
10:00A Okanagan
(Bantam Varsity)
  Edge
(Bantam Varsity)
  Edge School Kyle Stuart Arena
RS
Sat, Sep. 21
10:15A PT St. George's
(Bantam Varsity)
  Delta
(Bantam Varsity)
  Planet Ice Delta Canadian
RS
Sat, Sep. 21
1:30P CT OHA Edmonton
(Elite 15)
  Rink
(Elite 15)
  RINK Training Centre -
RS
Sat, Sep. 21
12:45P PT Shawnigan
(Midget Prep)
  Delta
(Midget Prep)
  Planet Ice Delta Canadian
RS
Sat, Sep. 21
1:00P Burnaby
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena -
RS
Sat, Sep. 21
2:15P Delta Green
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Kal Tire Place -
RS
Sat, Sep. 21
2:15P Edge
(Bantam Prep)
  OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Royal Glenora Club -
RS
Sat, Sep. 21
4:45P CT Notre Dame
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  RINK Training Centre -
RS
Sat, Sep. 21
3:30P Yale
(Elite 15)
  Pacific Coast
(Elite 15)
  Westhills Arena -
RS
Sat, Sep. 21
4:00P West Van
(Elite 15)
  Pursuit
(Elite 15)
  Winfield Arena -
RS
Sat, Sep. 21
4:45P St. George's
(Elite 15)
  Okanagan
(Elite 15)
  Okanagan Hockey Training Centre -
RS
Sat, Sep. 21
4:45P West Van
(Bantam Prep)
  Okanagan
(Bantam Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre -
RS
Sat, Sep. 21
5:15P Okanagan Red
(Midget Prep)
  St. George's
(Midget Prep)
  UBC Thunderbird Arena -
RS
Sat, Sep. 21
6:10P Burnaby
(Bantam Varsity)
  West Van
(Bantam Varsity)
  Hollyburn Country Club -
RS
Sat, Sep. 21
6:30P Okanagan
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena -
RS
Sat, Sep. 21
7:00P Yale
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Charlie Purdey Arena -
RS
Sat, Sep. 21
8:40P Pursuit
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club -
RS
Sun, Sep. 22
10:15A CT Notre Dame
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  RINK Training Centre -
RS
Sun, Sep. 22
9:00A Yale
(Elite 15)
  Pacific Coast
(Elite 15)
  Westhills Arena -
RS
Sun, Sep. 22
9:30A St. George's
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club -
RS
Sun, Sep. 22
9:45A Okanagan
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Frontier Ice Arena -
RS
Sun, Sep. 22
10:00A West Van
(Elite 15)
  Okanagan
(Elite 15)
  Okanagan Hockey Training Centre -
RS
Sun, Sep. 22
10:00A West Van
(Bantam Prep)
  Pursuit
(Bantam Prep)
  Winfield Arena -
RS
Sun, Sep. 22
10:30A Burnaby
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Charlie Purdey Arena -
RS
Sun, Sep. 22
10:30A Delta White
(Bantam Prep)
  St. George's
(Bantam Prep)
  UBC Thunderbird Arena -
RS
Sun, Sep. 22
11:15A PT Burnaby
(Elite 15)
  Delta
(Elite 15)
  Planet Ice Delta American
RS
Sun, Sep. 22
11:30A Yale
(Bantam Prep)
  Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Westhills Arena -
RS
Sun, Sep. 22
11:45A Okanagan
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  WinSport -
RS
Sun, Sep. 22
12:15P St. George's
(Elite 15)
  Pursuit
(Elite 15)
  Kal Tire Place -
RS
Sun, Sep. 22
1:00P PT Pursuit
(Midget Prep)
  Yale
(Midget Prep)
  Summit Centre East
RS
Sun, Sep. 22
2:00P OHA Edmonton
(Bantam Prep)
  Edge
(Bantam Prep)
  Edge School Kyle Stuart Arena
RS
Sun, Sep. 22
4:00P PT Delta
(Bantam Varsity)
  Yale
(Bantam Varsity)
  Summit Centre East
RS
Tue, Sep. 24
7:30P Prairie
(Elite 15)
  Notre Dame
(Elite 15)
  Duncan McNeill Arena -
RS
Thu, Sep. 26
7:00P Edge
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  WinSport -
RS
Fri, Sep. 27
12:40P Yale
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club -
RS
Fri, Sep. 27
1:00P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School Kyle Stuart Arena
RS
Fri, Sep. 27
1:15P St. George's
(Elite 15)
  Northern Alberta
(Elite 15)
  Edge School Rink 2
RS
Fri, Sep. 27
2:15P Edge
(Bantam Varsity)
  IHA
(Bantam Varsity)
  WinSport -
RS
Fri, Sep. 27
3:30P Rink
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Black Jack Stewart Arena -
RS
Fri, Sep. 27
3:30P Delta
(Elite 15)
  Edge
(Elite 15)
  Edge School Kyle Stuart Arena
RS
Fri, Sep. 27
3:45P West Van
(Elite 15)
  OHA Edmonton
(Elite 15)
  Edge School Rink 2
RS
Fri, Sep. 27
4:30P Okanagan
(Elite 15)
  Prairie
(Elite 15)
  Barkman Arena -
RS
Fri, Sep. 27
5:00P Pursuit
(Midget Prep)
  Okanagan Black
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre -
RS
Fri, Sep. 27
6:00P Okanagan
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Black Jack Stewart Arena -
RS
Fri, Sep. 27
6:00P Northern Alberta
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  Edge School Kyle Stuart Arena
RS
Fri, Sep. 27
6:15P Rink
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Edge School Rink 2
RS
Fri, Sep. 27
7:00P Notre Dame
(Elite 15)
  Pursuit
(Elite 15)
  Barkman Arena -
RS
Fri, Sep. 27
7:30P Shawnigan
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre -
RS
Fri, Sep. 27
7:45P Delta
(Midget Prep)
  Burnaby
(Midget Prep)
  Burnaby Winter Club -
RS
Sat, Sep. 28
8:00A Okanagan
(Elite 15)
  Notre Dame
(Elite 15)
  Barkman Arena -
RS
Sat, Sep. 28
8:00A Rink
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Black Jack Stewart Arena -
RS
Sat, Sep. 28
8:30A Rink
(Elite 15)
  Okanagan
(Elite 15)
  Barkman Arena -
RS
Sat, Sep. 28
10:30A Prairie
(Elite 15)
  Rink
(Elite 15)
  Barkman Arena -
RS
Sat, Sep. 28
10:30A Delta
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Black Jack Stewart Arena -
RS
Sat, Sep. 28
11:00A Pursuit
(Elite 15)
  Prairie
(Elite 15)
  Barkman Arena -
RS
Sat, Sep. 28
1:00P Edge
(Midget Prep)
  Rink
(Midget Prep)
  Edge School Kyle Stuart Arena
RS
Sat, Sep. 28
1:15P IHA
(Midget Prep)
  OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Edge School Rink 2
RS
Sat, Sep. 28
1:15P PT Okanagan
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta Canadian
RS
Sat, Sep. 28
2:15P Shawnigan
(Midget Prep)
  Okanagan Black
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre -
RS
Sat, Sep. 28
4:45P CT Edge
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  RINK Training Centre -
RS
Sat, Sep. 28
3:30P Okanagan
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Black Jack Stewart Arena -
RS
Sat, Sep. 28
3:30P Yale
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Burnaby Winter Club -
RS
Sat, Sep. 28
3:30P Edge
(Elite 15)
  West Van
(Elite 15)
  Edge School Kyle Stuart Arena
RS
Sat, Sep. 28
3:45P OHA Edmonton
(Elite 15)
  St. George's
(Elite 15)
  Edge School Rink 2
RS
Sat, Sep. 28
3:45P PT Pursuit
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta Canadian
RS
Sat, Sep. 28
4:00P Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena -
RS
Sat, Sep. 28
4:30P Notre Dame
(Elite 15)
  Okanagan
(Elite 15)
  Barkman Arena -
RS
Sat, Sep. 28
6:00P Rink
(Female Varsity)
  Pilot Mound
(Female Varsity)
  Black Jack Stewart Arena -
RS
Sat, Sep. 28
6:00P Yale
(Elite 15)
  Burnaby
(Elite 15)
  Burnaby Winter Club -
RS
Sat, Sep. 28
6:00P Northern Alberta
(Elite 15)
  Delta
(Elite 15)
  Edge School Kyle Stuart Arena
RS
Sat, Sep. 28
6:15P Banff
(Midget Prep)
  Northern Alberta
(Midget Prep)
  Edge School Rink 2
RS
Sat, Sep. 28
6:15P St. George's
(Bantam Prep)
  West Van
(Bantam Prep)
  Hollyburn Country Club -
RS
Sat, Sep. 28
7:00P Rink
(Elite 15)
  Pursuit
(Elite 15)
  Barkman Arena -
RS
Sat, Sep. 28
7:15P Pacific Coast
(Midget Prep)
  Okanagan Red
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre -
RS
Sat, Sep. 28
8:40P Delta
(Midget Prep)
  West Van
(Midget Prep)
  Hollyburn Country Club -
RS
Sun, Sep. 29
8:00A Okanagan
(Female Varsity)
  Delta
(Female Varsity)
  Black Jack Stewart Arena -
RS
Sun, Sep. 29
8:00A Rink
(Midget Prep)
  IHA
(Midget Prep)
  Edge School Kyle Stuart Arena
RS
Sun, Sep. 29
8:15A West Van
(Elite 15)
  Northern Alberta
(Elite 15)
  Edge School Rink 2
RS
Sun, Sep. 29
10:15A CT Edge
(Bantam Prep)
  Rink
(Bantam Prep)
  RINK Training Centre -
RS
Sun, Sep. 29
8:45A PT Okanagan
(Bantam Prep)
  Delta White
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta American
RS
Sun, Sep. 29
9:00A Shawnigan
(Midget Prep)
  Pursuit
(Midget Prep)
  Winfield Arena -
RS
Sun, Sep. 29
10:15A Pacific Coast
(Midget Prep)
  Okanagan Black
(Midget Prep)
  Okanagan Hockey Training Centre -
RS
Sun, Sep. 29
10:30A Pilot Mound
(Female Varsity)
  Coeur d'Alene
(Female Varsity)
  Black Jack Stewart Arena -
RS
Sun, Sep. 29
10:30A Northern Alberta
(Midget Prep)
  Edge
(Midget Prep)
  Edge School Kyle Stuart Arena
RS
Sun, Sep. 29
10:30A Yale
(Midget Prep)
  St. George's
(Midget Prep)
  UBC Thunderbird Arena -
RS
Sun, Sep. 29
10:45A Delta
(Elite 15)
  OHA Edmonton
(Elite 15)
  Edge School Rink 2
RS
Sun, Sep. 29
11:15A PT Pursuit
(Bantam Prep)
  Delta Green
(Bantam Prep)
  Planet Ice Delta American
RS
Sun, Sep. 29
12:00P Northern Alberta
(Bantam Prep)
  Notre Dame
(Bantam Prep)
  Duncan McNeill Arena -
RS
Sun, Sep. 29
1:00P Pacific Coast
(Bantam Prep)
  Shawnigan
(Bantam Prep)
  Charlie Purdey Arena -
RS
Sun, Sep. 29
1:00P St. George's
(Elite 15)
  Edge
(Elite 15)
  Edge School Kyle Stuart Arena
RS
Sun, Sep. 29
1:15P OHA Edmonton
(Midget Prep)
  Banff
(Midget Prep)
  Edge School Rink 2
RS
Sun, Sep. 29
3:45P West Van
(Bantam Prep)
  Burnaby
(Bantam Prep)
  Burnaby Winter Club -

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >